ÇİÇEK ANTALYA - En Taze Çiçekler...

İade ve Teslimat

Online alışveriş sitemizdeki ürünler Antalya Şarampol ve Lara Güzeloba semtlerinde faaliyet gösteren firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Antalya sınırları içerisinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Antalya ve yurt içi siparişlerinizi 7/24 saat sorunsuz olarak verebilirsiniz. Haftanın 7 günü mağazamız hizmet vermektedir. Antalya dışı ve yurt dışı çiçek siparişleriniz de firmamızın da üyesi olduğu interflora derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır. Yurt içi siparişleriniz de bazı bölgeler için yol ücreti talep edilmektedir.

Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar yurt dışı siparişlerinizi 3 gün öncesine kadar vermeniz gerekmektedir. Ayrıca böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.

Sipariş iptalini teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı iptallerinde bu süre 1 gün Antalya içerisinde 3 saat öncesidir. Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Siz sevgili müşterilerimize en iyiyi en özeli ve güzeli yapmak konusunda 34 yıllık meslek tecrübemizle hizmet etmek onur duyuyoruz…

ÇİÇEK ANTALYA LTD.ŞTİ.

© 2021 ÇİÇEK ANTALYA · Tüm Hakları Saklıdır.