ÇİÇEK ANTALYA - En Taze Çiçekler...

Sık Sorulan Sorular

|Kredi Kartı

VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

|Havale / EFT

Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirme e - postası alacaksınız. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

|Telefonda Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde,kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

|Kapıda Ödeme

Siparişi tamamlarken kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz sisteme girmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşıp siparişi sizin verip vermediğinizde dair teyit alındıktan sonra siparişiniz hazırlanacaktır aksi takdirde siparişiniz dikkate alınmayacaktır. Ödemeyi kapıda nakit ve ya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza E - Posta veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda yol ücreti talep edilmemektedir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.
Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlar da mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.

Aynı gün içerisinde 09:00 - 21:30 saat dilimleri arasında teslimat yapılabilmektedir. Belirtilen saatler sonrasında da vereceğiniz siparişinizin aynı gün içerisinde teslim edilebilirliği hakkında 0 ( 242 ) 349 30 30 numaralı hattımızdan bize ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

© 2021 ÇİÇEK ANTALYA · Tüm Hakları Saklıdır.