ÇİÇEK ANTALYA - En Taze Çiçekler...

Hakkımızda

|Çiçek Antalya Ltd. Şti.

Çiçek Antalya Ltd. Şti. Firmamız 34 yılı aşkındır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörel anlamda kazandığı bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda değerlendirip, her gün gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektörün öncüsü olan Çiçek Antalya %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Günlük taze ürünlerle ve kullandığı 1. Sınıf malzemelerle sektördeki rakiplerinden bir tık önde olan firmamız, kaliteli ve öz güvenli olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Çiçek ve Organizasyon
konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Çiçek ve Organizasyon sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
  
Ahmet Zeki GÖKMEN / Gökhan Galip GÖKMEN
Çiçek Antalya İnternet Hizmetleri Organizasyon San. Ltd. Şti.
 Güzeloba Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No=7/ B Muratpaşa /Antalya
 Tel: 0242 349 30 30 Fax: 0242 349 36 36
e-mail : info@antalyacicek.com.tr
web: www.antalyacicek.com.tr
www.laracicekcilik.com
www.cicekantalya.com.tr

© 2021 ÇİÇEK ANTALYA · Tüm Hakları Saklıdır.